Zderzak tylny Hilux Revo - krótki

Nowość
FABRYKA 4X4
  • Kod producenta: ZDTHR
  • Kod Wyprawa 4x4: 8537
  • 2 170,00 zł z VAT
    (1 764,23 zł netto)
  • Wysyłamy w ciągu 24-48h
  • szt.
Opis

Zderzak tylny krótki. Głowna konstrukcja zderzaka wykonana jest z blachy o grubości 4mm, a mocowania do ramy z blachy grubości 5mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej CNC, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne polegające na cynkowaniu galwanicznym, oraz malowanie proszkowe, które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.
Zderzak ten posiada otwory montażowe do uchwytów szekli, dwa otwory do podnośnika hi-lif.

W zestawie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do montażu.
W zestaw nie są wliczone dodatkowe elementy (np. uchwyty szekli, gniazdo elektryczne haka, końcówka haka) które mogą być widoczne na zdjęciach. Zderzak może różnić się niektórymi cechami od zderzaka przedstawionego na zdjęciu. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru i możliwego terminu dostawy. Zderzak nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL.

Uwaga, ze względu na różne modele haków holowniczych, montaż zderzaka może wymagać dodatkowych czynności. Niektóre mocowania haków mogą wymagać modernizacji.

Wysyłka gabarytowa wyceniana jest indywidualnie przez naszych sprzedawców po podaniu adresu.

Zastosowanie: Toyota Hilux Revo

Producent: Fabryka 4x4

Dane techniczne
Podziel na: Tył

Może Ci się przydać