Integracja

Przebojem w naszej ofercie stały się imprezy dwu, trzydniowe dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób zawierające szkolenie z jazdy 4x4, trasę obfitującą w różnego rodzaju przeszkody i zadania. Uczestnicy muszą nie tylko odnaleźć właściwą drogę w terenie, ale także odnaleźć ukryty skarb, zadanie czy punkt kontrolny. Poruszają się po lesie w drużynach kilku samochodowych po ściśle określonej trasie. Trasę wyznacza roadbook (opis strzałkowy trasy), mapa lub koordynaty GPS.

Przed każdą przeszkodą instruktorzy opowiadają jak należy ją pokonać i jakiego użyć do tego sprzętu. Przeszkody dobieramy tak, aby impreza obfitowała i w proste przejazdy jak i strome trawersy czy brody. Uczestnicy muszą pracować w drużynie tak, aby ich samochód pokonał przeszkodę. Trzeba nie tylko opanować technikę obsługi wyciągarki czy Hi-lifta, ale i odpowiednio podpiąć linę asekuracyjną do samochodu, w prawidłowy sposób podłożyć trapy czy zbudować przeprawę mostową z bali. Większość przepraw przypomina prawdziwe elementy ekstremalnych imprez organizowanych przez nas dla doświadczonych zawodników. Tak jak na prawdziwym rajdzie zawodnicy otrzymują karty startowe, na których muszą potwierdzać zaliczenie zadania poprzez odpowiedni wpis sędziego lub pieczątkę w punkcie kontrolnym.

Szkolenia

Po zakupie pierwszego samochodu terenowego warto nauczyć się paru bardzo ważnych zasad obowiązujących w terenie. Do czego służą te wszystkie dźwignie. Jak bezpiecznie pokonać bród czy inną terenową przeszkodę. Jak używać wyciągarki i wszystkich off-roadowych dodatków. To my mamy zapanować nad samochodem, a nie on nad nami.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu jazdy samochodem terenowym dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Możecie Państwo szkolić się na własnym samochodzie lub skorzystać z naszego. Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do szkolenia. Dla początkujących mamy do zaoferowania „Dzień w samochodzie terenowym” oraz „Weekend w terenie”.

Nawet nieprzygotowany samochód terenowy jeździ lepiej, jeśli jego kierowca zna podstawy jazdy w terenie.

Nasi instruktorzy to prawdziwi profesjonaliści. Od wielu lat szkolili swoje doświadczenie off-roadowe poprzez uczestnictwo w rajdach i imprezach przeprawowych oraz różnego rodzaju wyprawach i szkoleniach. To ludzie obdarzeni przez nas zaufaniem, którzy potrafią zareagować w każdej sytuacji i potrafią przekazać swoją wiedzę uczestnikowi. To ludzie mili i uprzejmi potrafiący stworzyć niezapomniany klimat off-roadowy.

Doświadczenie

Od 1992 roku bierzemy czynny udział w imprezach terenowych startując w nich lub je organizując. W 2001 roku zorganizowaliśmy po raz pierwszy imprezę integracyjną z udziałem samochodów terenowy.

Nasze doświadczenia to zorganizowanie ponad kilkudziesięciu imprez off-roadowych dla posiadaczy samochodów terenowych (dwa Puchary Żelaznej – łącznie 11 edycji, Eliminacje Pucharu Polski w ekstremalnej jeździe samochodem terenowym Off-Road Trophy, I Eliminacja Pucharu ATV, imprezy terenowe dla Pań, kilkadziesiąt wyjazdów weekendowych dla naszych klientów) oraz imprezy 4x4 dla czołowych producentów samochodów terenowych - Toyota, Mercedes, Nissan, Suzuki.

Od wielu lat organizujemy profesjonalne imprezy integracyjno- przygodowe, w których uczestnicy mogą się spotkać z ekstremalną przygodą związaną z samochodami terenowymi i nie tylko. Bierzemy udział w wielu promocjach nowych produktów, testach opon czy nowych samochodów z rynku 4x4. Potrafimy wspaniale wypełnić czas od kilku godzin do kilku dni.

Współpracujemy z wieloma firmami i organizacjami tak, aby nasze imprezy były jak najatrakcyjniejsze i cały czas oferowały coś nowego.