Serwis

To co odróżnia nas od dziesiątek firm 4x4 to doświadczenie. Robimy to od 12 lat, co w tej branży jest prawdziwą prehistorią! Jesteśmy dokładni, stabilni i precyzyjni w każdym aspekcie naszej działalności. Zaskakujemy, wyłącznie w pozytywny sposób.

Od wielu lat serwisujemy i montujemy dodatkowy sprzęt w samochodach terenowych. Naszą specjalizacją jest Toyota - Land Cruiser J4, J6, J7, J8, J9, J100, J120, J150, J200, Hilux oraz 4Runner. Obsługujemy również samochody innych producentów.

Wyprawa 4x4 jest wyłącznym oficjalnym przedstawicielem Terrain Tamer w Polsce. Terrain Tamer to producent i sprzedawca części do samochodów terenowych znany w Australii od ponad 40 lat. Doświadczenie opiera na częściach najwyższej jakości, które zdają egzamin w trudnych warunkach bezdroży Australii.

Terrain Tamer to w pełni gotowe do montażu zestawy naprawcze do mostów napędowych, zwrotnic, skrzyń biegów, reduktorów, silników, układów chłodzenia oraz innych podzespołów. Zawierają wszystko, co jest potrzebne do wymiany danego podzespołu - uszczelki, jednorazowe zagniatane nakrętki czy zimerini. Zestawy oparte są na łożyskach Koyo, Nachi lub Timken oraz elementach oryginalnych Toyoty. Kupując gotowy zestaw nie musisz się martwić o dodatkowe elementy dostępne tylko u producenta. My je potrafimy profesjonalnie zamontować.

Montowane u nas akcesoria terenowe oraz części zamienne to produkty najwyższej jakości.

Naprawa

Nasz wykwalifikowany zespół mechaników poradzi sobie nie tylko z doborem odpowiednich części, ale przede wszystkim z ich prawidłowym montażem. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Dla zdiagnozowanych fachowo usterek, zaproponujemy optymalne dla Twojego budżetu rozwiązania. Przy przeglądach i naprawach, zwracamy baczną uwagę na elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo w Twoim pojeździe.

Do różnego rodzaju specjalistycznych napraw przez wiele lat gromadziliśmy odpowiednie doświadczenie, literaturę oraz specjalistyczne narzędzia. Naszym podstawowym narzędziem nie jest młotek, przecinak oraz szlifierka kątowa. Korzystamy również z komputera oraz dedykowanych przez producentów samochodów narzędzi.

Wiemy, jakie części i jakich producentów są godne polecenia. Zawsze bierzemy pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Współpracujemy z wieloma specjalistycznymi branżowymi serwisami, a więc możemy skorzystać z doświadczenia naszych kolegów zawodowców w dziedzinie elektroniki, alarmów, układów wtryskowych oraz wielu innych branż związanych z samochodami terenowmi.

Doświadczenie nie jest naszą jedyną zaletą – zobacz w realizacjach, dlaczego powinieneś powierzyć nam Swoje auto.

Odbudowa

Wyprawa 4x4 wciąż się zmienia. Pilnie słuchamy Waszych opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszego serwisu. Nad „rozwojem” i bezpieczeństwem Waszych samochodów czuwa fachowy zespół naszych pracowników i Ja sam.

Czas nieubłaganie płynie a wraz z nim starzeją się nasze ukochane auta. Niejednokrotnie są to wartościowe zabytki i unikatowe egzemplarze terenówek. Postanowiliśmy rozwijać działalność w zakresie profesjonalnej i kompleksowej odbudowy samochodów terenowych.

Niektórzy żartując wytykają nam pedantyczne wręcz podejście do wykonywanej pracy. Dla nas to komplement, dla Ciebei jako Klienta - zaleta.

Nasza praca przynosi nam satysfakcję. A satysfakcja pojawia się wtedy gdy praca wykonana jest na wysokim poziomie. Odbudowa zabytkowych pojazdów na zasadzie dużej ilości szpachli nam nie odpowiada dlatego nie podejmujemy się takich napraw. To są złudne krótkotrwałe remonty. My nie możemy sobie na to pozwolić.

Jeśli chcesz mieć fajnego klasyka i masz sporo czasu na jego odbudowę serdecznie zapraszamy. Coś jeszcze o mojej BJ42 jako wizytówce naszych prac....

Pozdrawiam,

Kylon